Üdvözöllek!

Nagy öröm számomra, hogy itt vagy és részt veszel ebben a kihívásban! 😀
Fantasztikus energiákban voltam a kihívás készítése alatt, így biztosra veszem, hogy ezek az energiák hozzád is eljutnak, amint nekifogsz hallgatni a napi leckéket. 😀

Csodás helyen vagy, hiszen ebben a kihívásban beszélni fogok:
– a sikereimről és azokról a nézőpontokról, amelyek segítettek elérni a céljaimat;
– a félelmeimről, amelyekkel szembenéztem és, amelyek segítettek nagyot ugrani és megtapasztalni valami csodálatosat;
– a manifesztáció törvényeiről Bashar tanításai alapján;
– Neville tanításairól;
– és sok már érdekes témáról.

Azt ajánlom, hogy a napi leckéket lehetőleg reggel hallgasd meg vagy délelőtt, hiszen fel fogsz töltődni energiával – az első csoport visszajelzései alapján.

Minden nagy egy más témával fogunk foglalkozni, ahol egyik nap kiegészíti majd a másikat és a kihívás végén egy teljesebb képet fogsz kapni a manifesztációról és annak működéséről.

Ha még nem töltötted le a munkafüzetet, kattints IDE.
Nyomtasd ki a munkafüzetet még ma és válaszolj az első 2 kérdése:
“Mit várok el magamtól a 21 nap során?”
“Miért jó, ha elvégzem ezt a 21 napos kihívást?”


Nagy szeretettel ajánlom, hogy vegyél részt a facebook csoportban is, hiszen ott én is jelen vagyok és szívesen válaszolok a kérdéseidre. 🙂 A facebook csoportba való belépéshez, kattints IDE.

Most pedig kérlek hunyd le a szemed pár másodpercre és adj magadnak egy nagy ölelést, amiért itt vagy, hiszen megérdemled! Nagy utazás vár Rád és csupa jó érzések! 🙂